'Sarajevo ljubavi moja' u centru Beograda i šetnja Knez Mihajlovom: Bh. lideri pohvalili domaćina


"Nisam odavno bio u Beogradu. Vidim da se grad razvija. Uvijek mi je bilo drago doći u Beograd kada me navede neki službeni put. Aleksandar je dobar domaćin", rekao je Bakir Izetbegović - piše N1

Tri člana Predsjedništva BiH su nakon šetnje centralnom ulicom Beograda, Knez Mihajlovom, sjeli u baštu kafića Kolarac kako bi se osvježili i porazgovarali.

"Mi smo dobri domaćini, a Bošnjaci su jednako dobri domaćini kao i Hrvati", poručio je premijer Srbije Aleksandar Vučić koji je i nazdravio s Izetbegovićem te poručio Čoviću da se suncobrani u kafiću prave u Varaždinu.

U jednom trenutku prisutnima za stolom su prišli muzičari koji su zasvirali i zapjevali pjesmu "Sarajevo ljubavi moja" u centru Beograda.

Nakon te muzičke numere prisutni su se zabavili i uz "Čudna jada od Mostara grada".

Tokom šetnje centralnom beogradskom ulicom jedna žena je Vućiću i gostima prišla i rekla naglas: "Mir, mir, samo da rata ne bude".