Poruka na vozilu u Sarajevu: Vidio sam ko ti je udario auto
Nesvakidašnja poruka ostavljena je na automobilu koji je bio parkiran u Bolničkoj ulici u Sarajevu.
Ona se, prema tvrdnjama svjedoka, nakon udesa udaljila s lica mjesta.
Poruka na vozilu u Sarajevu: Vidio sam ko ti je udario auto
“Vidio sam kada ti je žena sa džipom udarila auto, zatim je pobjegla. Traži na Spottedu (Facebook stranica, op.a.), tamo sam objavio sliku”, napisao je na poruci na kojoj je ostavio i broj tablica sa džipa.
(source.ba)
