Delegacije Srbije i BiH ručale 'Kod Kibeta', Vučić oduševljen bosanskim specijalitetima
Završen je zajednički ručak delegacija Vijeća ministara Bosne i Hercegovine i Vlade Srbije u sarajevskom restoranu "Kod Kibeta"
Restoran je posljednji napustio predsjedavajući VMBiH Denis Zvizdić koji se kratko obratio novinarima.
On je kazao da je za ručkom nastavljen razgovor o saradnji između dvije vlade po ekonomskim pitanjima i stabilizaciji cijelog regiona.
Zvizdić je istakao da je premijer Srbije Aleksandar Vučić imao samo riječi hvale, za cijelu organizaciju sjednice kao i za ugodnu atmosferu za ručkom te pohvalio tradicionalnu bosanku kuhinju.
Time bi bila zavrpšena posjeta delegacije Vlade Srbije našoj zemlji.
(Avaz.ba)
Restoran je posljednji napustio predsjedavajući VMBiH Denis Zvizdić koji se kratko obratio novinarima.
On je kazao da je za ručkom nastavljen razgovor o saradnji između dvije vlade po ekonomskim pitanjima i stabilizaciji cijelog regiona.
Zvizdić je istakao da je premijer Srbije Aleksandar Vučić imao samo riječi hvale, za cijelu organizaciju sjednice kao i za ugodnu atmosferu za ručkom te pohvalio tradicionalnu bosanku kuhinju.
Kako je Zvizdić naveo Vučić će se nakon ručka sastati s članom Predsjedništva BiH Bakirom Izetbegovićem, nakon čega će zajedno gostovati u jednoj televizijskoj emisiji.
Time bi bila zavrpšena posjeta delegacije Vlade Srbije našoj zemlji.
(Avaz.ba)
