Delegacije Srbije i BiH ručale 'Kod Kibeta', Vučić oduševljen bosanskim specijalitetima

Završen je zajednički ručak delegacija Vijeća ministara Bosne i Hercegovine i Vlade Srbije u sarajevskom restoranu "Kod Kibeta"

Restoran je posljednji napustio predsjedavajući VMBiH Denis Zvizdić koji se kratko obratio novinarima.

On je kazao da je za ručkom nastavljen razgovor o saradnji između dvije vlade po ekonomskim pitanjima i stabilizaciji cijelog regiona.

Zvizdić je istakao da je premijer Srbije Aleksandar Vučić imao samo riječi hvale, za cijelu organizaciju sjednice kao i za ugodnu atmosferu za ručkom te pohvalio tradicionalnu bosanku kuhinju.

Kako je Zvizdić naveo Vučić će se nakon ručka sastati s članom Predsjedništva BiH Bakirom Izetbegovićem, nakon čega će zajedno gostovati u jednoj televizijskoj emisiji.

Time bi bila zavrpšena posjeta delegacije Vlade Srbije našoj zemlji.

(Avaz.ba)