CIJENA 'SITNICA': IZ DUBROVNIKA SE VRATILE U LONDON - TAKSIJEM


Dvije turistkinje iz Velike Britanije, koje su nedavno bile u Dubrovniku, odlučile su se kući u London vratiti taksijem.

Žene, obje stare iznad 80 godina, navodno su imale loše iskustvo tijekom leta u Dubrovnik, najvjerojatnije zbog vjetra.
Kada je taksist došao kući i rekao ženi da mu spremi stvari jer ima vožnju za London, ona mu prvo nije vjerovala.
Putovanje je uz jedno malo dulje stajanje trajalo 30 sati (udaljenost između Dubrovnika i Londona je 2375 km). Taksist je vožnju naplatio oko 5.000 KM i sretno se vratio kući.

(Večernji list)