Kladionice ostvarile rekordnu uplatu prvog dana školske godine!


Jučer je u većini škola u Bosni i Hercegovini bio prvi dan školske 2015/16 godine. Roditelji su djeci ostavili džeparac za užinu, no djeca su to “pametnije” iskoristila i uložile ga u kladionicu.

Tako su brojne kladionice ostvarile rekordne uplate jučer. “Nikada do sada nismo imali ovoliku uplatu kao što je danas. Vjerovatno je razlog što je prvi dan škole, pa su školarci uplatili listiće”, rečeno nam je u jednoj od kladionica.

Nije nam poznato šta su roditelji kazali svojoj djeci, koja su ostala gladna, ali sa listićem u džepu.

(Satiranje.com)