JEZIVO: Djevojčice na obali Neretve pronašle obješenog muškarca!


Dvije djevojčice prekjučer su naišle na zastrašujući prizor kada su pored obale rijeke Neretve pronašle tijelo obješenog muškarca, koje se već počelo raspadati.

One su to prepričale čuvaru objekta kod nekadašnje Hidrogradnje, u blizini željezničke stanice u Mostaru, a on je odmah pozvao policajce. Policajci su prekjučer pored obale Neretve došli na lice mjesta te utvrdili su da obješeno truplo pripada Mevludinu Sulejmanoviću koji je još prije petnaestak dana nestao iz svog stana u Ulici kralja Zvonimira u Mostaru.


Kako nam je rečeno, sumnja se da je Sulejmanović još tada otišao pravac na obalu Neretve, gdje je počinio suicid objesivši se. U međuvremenu su policajci pokrenuli potragu za njim jer je jedan zabrinuti prijatelj prijavio da je Sulejmanović nestao iz stana, a sada se otkrilo da je on čitavo vrijeme visio obješen pored Neretve, piše Dnevni list.

Zašto je Sulejmanović sebi oduzeo život u policiji ne znaju. Kako nam je rečeno, nemaju informacije da je on ostavio neko oproštajno pismo.

Inače, preksinoć se još jedan muškarac pokušao objesiti kod Mostara u mjestu Grabovica, ali su ga uspjeli skinuti s konopca i odvesti u bolnicu. Kako je jučer rečeno, riječ je o muškarcu s inicijalima D.Š. (1979), a budući da je davao znakove života prevezli su ga u Regionalni medicinski centar Safet Mujić.